کابينت سازي

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
کابينت سازي را به عنوان يکي از صنايع پول ساز و سودآور مي شناسند. کابينت سازي يک هنر است و براي ورود به اين کار بايد به اندازه يک مهندس با دقت باشيد و با ذوق و هنر خود طراح جديد، زيبا و خلاقانه را به وجود آوريد. هر چه سليقه و ذوق هنري شما بيشتر باشد به همان نسبت مي توانيد مشتري بيشتري را به دست آوريد.


 


يکي از عناصر کليدي و پر اهميت در فضاي آشپزخانه، کابينت ها مي باشند. کابينت ها علاوه بر کاربردشان نقش مهمي در چشمگير کردن دکوراسيون فضاي آشپزخانه دارد. به همين دليل در طراحي و دکوراسيون آشپزخانه ها به لحاظ عملکردي بودن فضا بايد حساسيت بيشتري به خرج داد به خصوص آشپزخانه هاي کوچک که فضاي چنداني براي مانور دادن و انجام امور روزمرده در آن موجود نمي باشد. به همين منظور امروز در چيدانه مي خواهيم با هم مدل هاي مختلف کابينت آشپزخانه کوچک را از گالري عکس چيدانه بررسي کنيم تا ساده تر بتوانيد بهترين آن را براي دکوراسيون تان انتخاب کنيد با ما  همراه باشيد.


 


چگونه کابينت آشپزخانه انتخاب کنيم


بررسي چند عامل اصلي در انتخاب مدل کابينت آشپزخانه راهنماي شما خواهد بود. ابتدا تصميم بگيريد آيا دکوراسيون آشپزخانه قرار است بازتابي از دکوراسيون داخلي منزل باشد يا خير؛ در اکثر مواقع دکوراسيون آشپزخانه بيانگر طرح کلي دکوراسيون خانه است، ولي اينکه آشپزخانه متفاوت از ساير فضا هاي منزل طراحي شود و دکوراسيون و حس و حال مخصوص خود را داشته باشد چندان عجيب نيست. پس از تصميم گيري درباره اين موضوع ميتوانيد بر انتخاب طرح و مدل کابينت آشپزخانه تمرکز نماييد.


 


کابينت کلاسيک


در کابينت کلاسيک معمولا از چوب رنگ نشده استفاده ميشود. کابينت کلاسيک کمترين اجزاي زائد را دارد و کمترين تزئينات بر روي آن انجام مي شود اما در کنار ساير اجزا و تزئينات آشپزخانه زيبايي خيره کننده اي خلق مي کند. کابينت کلاسيک بايد کاملا قرينه باشد تا در زيبا ترين حالت خود قرار بگيرد؛ بنابراين براي آشپزخانه هاي بزرگ و بدون زاويه مناسب است و استفاده از کابينت کلاسيک براي دکوراسيون آشپزخانه کوچک پيشنهاد نمي شود.همانطور که بيان شد، متريال اصلي کابينت کلاسيک از چوب است. از آنجا که چوب قديمي ترين متريال ساخت کابينت محسوب مي شود براي طراحي کابينت کلاسيک کاملا ايده آل به نظر مي رسد. با توجه به اين نکات کابينت کلاسيک با ترکيب رنگ سفيد، کرم يا بژ، بهترين هماهنگي با ساير اجزاي آشپزخانه و يراق آلات را دارد و به کار بردن آن بسيار مرسوم است. از طرف ديگر چوب و رنگ طبيعي آن ساختاري طبيعي به فضاي خانه ميبخشند و محيط را گرم تر نشان ميدهند.


 


کابينت مدرن


طراحي مدرن براي افراد مختلف معاني متفاوتي دارد، اما به طور کلي سبک طراحي که از سنت ها فاصله ميگيرد را و با خلاقيت ها همراه ميشود را مدرن مي نامند. طراحي مدرن از اواخر جنگ جهاني دوم شکل گرفت و از مشخصه هاي اصلي آن طراحي ساده و با سطوح صاف و تزئينات کم ميتوان نام برد. ويژگي هايي که در کابينت مدرن هم به خوبي قابل تشخيص هستند. کابينت مدرن را از درها و فريم هاي براق، زاويه دار و ساده اي که دارند مي توان تشخيص داد. طرح هاي امروزي کابينت مدرن بازتابي از دکوراسيون و سبک طراحي مبلمان معاصر؛ ترکيبي از زوايا و انحنا هاي تند، است. کابينت جزيره در آشپزخانه عنصر دگري ايست که به زيبايي هر چه بيشتر اين طرح هاي زاويه دار کمک ميکند و از طرف ديگر فضاي مناسب براي اجاق گاز و سينک ظرفشويي فراهم مي آورد.متريال اوليه کابينت مدرن ممکن است هر نوع ماده ساخت بشر باشد. در برخي طرح هاي فوق مدرن از فلز، پلاستيک، بتون و شيشه هم استفاده مي شود. شيشه هاي نيمه مات هم در طراحي کابينت مدرن بسيار کاربرد دارند. اما در معني عام تر به کابينت هاي ساده و صاف ام دي اف يا روکش دار، کابينت مدرن مي گويند. براي رسيدن به طرح مدرن تر ميتوان از روکش هاي طرح دار و اغراق شده هم کمک گرفت.   


 


 


 


 


 


 


 ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل